April 2018

Muggyland

18. april 2018 at 14:17 | ebb |  Nostalgie
Nejsem si jista, co mě přimělo se znovu ozvat.
Možná moje znovunalezená vášeň pro Monster high panenky, možná moje deprese.
Říkali mi, že bych si měla psát deník. Že prý to pamáhá. Ale já nechci mít kolem sebe sešity plné negativních myšlenek a strachu. Navíc, zájem o deník mi nikdy dlouho nevydržel. Můj absolutní rekord byl asi rok. Tak jsem si řekla, že bych to mohla znovu zkusit s blogem. Nehodlám si tu však vylívat srdce nebo psát depresivní články o tom, jak je se mnou všechno špatně. To, dle mého subjektivního názoru, terapii nepomáhá. Namísto toho chci objevit něco, co mě bude zase bavit. A proto jsem se rozhodla udělat to, co už jsem měla v plánu dávno.
Pokud to nevíte, mám neteř (a nově i synovce, jéj). A moje neteř se pomalu dostává do věku, kdy ji velmi zajímají hračky, ale je dost stará na to, aby na ně dávala trochu pozor. U mě doma si velmi (ale opravdu velmi) oblíbila Monster high panenky a Littles pet shop zvířátka. Když za mnou přijede, nemám povoleno nic jiného, než si tímhle hrát. Proto chci tenhle blog vést tak trochu jako deník. A hlavně pro ni. (Protože v životě nic jiného, než pár lidí nemám (depression alert!) Dobrá, nechám toho)
Nuže tedy... vítejte do světa Muggyland. Do světa naprostého šílenství plného hraček a jiných krávovin. Do světa, který vedeme s neteří (říkejme jí Simča) a nejlepší kamarádkou (říkejme jí třeba... naprostá spása mého života... ne, jmenuje se Hanča). Koho vlastně vítám, je to osobní blog... a stejně ho nikdo číst nebude... no nevadí. Tak tedy vítejte, náhodní zbloudilí uživatelé internetu, kteří sem už nikdy nezaítaji znovu... mějte pěkný den.